Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote zeefdruk in platte kleuren dus geen rasterdruk.
formaat 70 x 60 cm
handgesigneerd en genummerd
oplage 150 ex
Aangeboden 18/150
conditie: in goede staat
Verzendkosten: voor nederland, 10 euro, andere eu landen 17,50 euro .
Het werk kan na afspraak opgehaald worden zonder extra kosten.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Enkhuizen, Niederlande |
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 12-9-2017 um 13:26 |
Endzeit | 21-9-2017 um 20:31 |