Jan Voerman (jr.) - Ets, Pilze. Der Herbst naht.
Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Onbekende Duitse Kunstenaar-Inkt op Papier-4 mappen met Engelen
Elke Map bevat 1 Afbeelding- Inkt op papier
Afmeting map 31 cm x 48 cm
Afmeting blad 31 cm x 48 cm
Map 1: Der Glücklose Engel -Blatt 2 maat afbeelding 24 x 18 cm -1997
Map 2: Figur mit Engel - Blatt 1 maat afbeelding 30 x 21 cm -1997
Map 3:Der Glücklose Engel -Blatt 7 maat afbeelding 22 x 18 cm -1998
Map 4:Der Glücklose Engel -Blatt 3- maat afbeelding 26 x 25 cm -1997
Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk bevindt zich in prima staat
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Weesp, Niederlande |
Ort des Objekts | Weesp, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 14:05 |
Endzeit | 19-1-2018 um 21:05 |