Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai oud doek, voorstellende Waterlandschap. Onbekende kunstenaar, alleen monogram De H. (20e eeuw). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 50 cm x 40 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 63 cm x 53 cm. Verkeert in een mooie staat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wapenveld, Niederlande |
Ort des Objekts | Wapenveld, Niederlande |
Startzeit | 14-11-2017 um 16:06 |
Endzeit | 21-11-2017 um 16:06 |