Ger Lataster - Bronzestatue: Handfahne
Corry Ammerlaan - Von Mensch zu Mensch
Evert den Hartog - Skulptur aus patinierter Bronze: Leda und der Schwan
Eric van Solm - 'Standort 418'
Prachtig schillderij, olieverf op papier, "Kindergeluk",
is gesigneerd,maar voor mij onleesbaar,
2de helft 20ste eeuw,
mooi ingelijst met zeer decoratieve kader met passe - partout achter glas,
afmetingen zijn 87cmX83cm/62cmX58cm,
het geheel is in uitstekende staat,
mooi kleurenspektakel,en prachtige setting.
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Borgerhout, Belgien |
Ort des Objekts | Borgerhout, Belgien |
Startzeit | 13-1-2018 um 1:10 |
Endzeit | 17-1-2018 um 21:10 |