Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig schillderij, olieverf op papier, "Kindergeluk",
is gesigneerd,maar voor mij onleesbaar,
2de helft 20ste eeuw,
mooi ingelijst met zeer decoratieve kader met passe - partout achter glas,
afmetingen zijn 87cmX83cm/62cmX58cm,
het geheel is in uitstekende staat,
mooi kleurenspektakel,en prachtige setting.
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Borgerhout, Belgique |
Le lot se trouve à | Borgerhout, Belgique |
Heure de début | 13-1-2018 à 1:10 |
Heure de fin | 17-1-2018 à 21:10 |