Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
B2403
Kunstenaar: onduidelijk gesigneerd
Techniek: olieverf op board
Voorstelling: Stilleven met ananas
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): 38 x 52 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 12-4-2018 um 14:14 |
Endzeit | 26-4-2018 um 19:14 |