Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 81 x 102 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
Het schilderij is in goede staat zonder restauraties of herstellingen. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Den Bosch, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2021 um 9:38 |
Endzeit | 20-6-2021 um 22:18 |