Helmuth van Galen - Komposition III
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Maria Stakenburg-Karthaus - Die Damen der Musik
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
schitterende grote gesigneerde zeefdruk - beeldformaat 40 x 100 cm - oplage 50/85 cm - 2005
nooit ingelijst - in prima staat
Startzeit | 15-6-2016 um 23:04 |
Endzeit | 22-6-2016 um 23:04 |