Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nicole Schaap Titei Leven du Soleil Hand Gesigneerd.
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 59 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Startzeit | 10-1-2016 um 17:51 |
Endzeit | 24-1-2016 um 21:56 |