Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Van deze Argentijnse kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden - voor info o.a. : zijn eigen website -oscarmaxera.com- en Guggenhein museum.
Gesigneerd in potlood - vermoedelijk gemaximeerd tot 150 exemplaren - Uitgever: Meissner Edition Hamburg 1985
Afgedrukt op glad karton-achtig papier - afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.
Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.
Startzeit | 4-12-2016 um 14:09 |
Endzeit | 11-12-2016 um 14:09 |