Anton Rooskens - lithographie : composition aux oiseaux - 1976
Theo Wolvecamp - Dessin au crayon : Dame nue
Frits Hesseling - Sérigraphie, Dernier pare-brise - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van deze Argentijnse kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden - voor info o.a. : zijn eigen website -oscarmaxera.com- en Guggenhein museum.
Gesigneerd in potlood - vermoedelijk gemaximeerd tot 150 exemplaren - Uitgever: Meissner Edition Hamburg 1985
Afgedrukt op glad karton-achtig papier - afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.
Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.
Heure de début | 4-12-2016 à 14:09 |
Heure de fin | 11-12-2016 à 14:09 |