Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening met zwart en rood krijt uit 1930 op papier geplakt op karton.
Gesigneerd en gedateerd middenonder.
Beeldmaat 39 x 41 cm. Kartonmaat 42,5 x 45 cm. Niet ingelijst.
Deze tekening is opgenomen in de oeuvrecatalogus van de Stichting Otto B. de Kat bij het RKD.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2018 um 21:58 |
Endzeit | 10-5-2018 um 19:58 |