Harry Storms - Titel der Arbeit ist „Up“
Wim Heesakkers - Du gibst meinem Herzen Flügel
Klaas Gubbels - Stillleben (ohne Titel)
Franciscus Leonardus Corsius - Franciscus Leonardus Corsius, Meereslandschaft mit Segelboot
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30.5 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Wat verkleuring, een scheurtjes en kleine kreukels langs de randen. Dit valt bij inlijsting onder de passepartout/in de lijst. | |||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2021 um 14:10 |
Endzeit | 3-8-2021 um 21:49 |