Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 21/125 |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Langs de randen van het papier enkele beschadigingen en scheurtjes. Dit valt ver buiten beeld. Enkele lichte bruine vlekjes op het blad. Een heel mooi blad vind ik toch | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 27-9-2021 um 9:42 |
Endzeit | 8-10-2021 um 20:12 |