Evert den Hartog - Skulptur aus patinierter Bronze: Leda und der Schwan
Eric van Solm - 'Standort 418'
Joris Gaymans - Lücke – Gedicht
Technik | Acryl |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 100 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en heeft wat plakresten aan de bovenzijde.. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout/in de nieuwe lijst. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 27-9-2019 um 23:08 |
Endzeit | 4-10-2019 um 21:00 |