Schilderij van Paula Evers. Acryl op papier. Jaar: 1991. Afmetingen werk: H70 x b100cm. Afmetingen voorstelling: H59.5 x b89 cm. Het werk is onderaan gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Omdat het werk plat verzonden moet worden, zijn de verzendkosten wat hoger.
Goed
In goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en heeft wat plakresten aan de bovenzijde.. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout/in de nieuwe lijst.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50