Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van Peter Nagel.
Kunstenaar: Peter Nagel
Titel: Vlieger
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 20 x 24 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 27-1-2018 um 19:14 |
Endzeit | 2-2-2018 um 21:14 |