Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere ets door Peter van der Heijden.
Voorstelling van de beroemde oude trap in het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Losbladig, beeldmaat 40x47, bladmaat 51x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Peter van der Heijden' en '77'
Genummerd in potlood l.o. '14/15'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 26-2-2014 um 18:42 |
Endzeit | 5-3-2014 um 18:42 |