Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere ets door Peter van der Heijden.
Voorstelling van de beroemde oude trap in het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Losbladig, beeldmaat 40x47, bladmaat 51x65
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Peter van der Heijden' en '77'
Genummerd in potlood l.o. '14/15'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 26-2-2014 à 18:42 |
Heure de fin | 5-3-2014 à 18:42 |