Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van de Italiaanse kunstenaar Piero Risari (1926-1986). Zeefdruk op glad, zeer dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (26/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten bovenaan de achterkant en er is een lichte verkleuring van het blad binnen een voormalig passe-partout. Ook zitten er wat hele lichte veegjes op de matgedrukte delen (geen vuil, maar meer zoals de kleine kleurverschillen wanneer je over suède veegt). Goed ingelijst, achter glas en met passe-partout valt dit allemaal niet of nauwelijks meer op en is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
QQGEO
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 8-11-2017 um 16:37 |
Endzeit | 20-11-2017 um 20:37 |