Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van de Italiaanse kunstenaar Piero Risari (1926-1986). Zeefdruk op glad, zeer dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (26/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten bovenaan de achterkant en er is een lichte verkleuring van het blad binnen een voormalig passe-partout. Ook zitten er wat hele lichte veegjes op de matgedrukte delen (geen vuil, maar meer zoals de kleine kleurverschillen wanneer je over suède veegt). Goed ingelijst, achter glas en met passe-partout valt dit allemaal niet of nauwelijks meer op en is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
QQGEO
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-11-2017 à 16:37 |
Heure de fin | 20-11-2017 à 20:37 |