Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Prachtige aanvallende stier vervaardigd in volledig massief brons door de bekende Franse beeldende kunstenaar Pierre Chenet. Zeer gedetailleerd. Tevens gesigneerd door de kunstenaar. Het beeld is gemaakt in de 20e eeuw. Lengte 38 cm, hoogte 28 cm, gewicht 5,5 kg.
Dit kavel kan worden opgehaald in Hilversum of verzonden met PostNL.
Afmetingen
Gewicht: 6 kg
Lengte: 40 cm
Hoogte: 26 cm
Breedte: 18 cm
Het beeld zal zorgvuldig verpakt worden verzonden, verzekerd, via postNL met track and trace code.
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |
Startzeit | 16-2-2018 um 12:06 |
Endzeit | 19-2-2018 um 19:26 |