Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtige aanvallende stier vervaardigd in volledig massief brons door de bekende Franse beeldende kunstenaar Pierre Chenet. Zeer gedetailleerd. Tevens gesigneerd door de kunstenaar. Het beeld is gemaakt in de 20e eeuw. Lengte 38 cm, hoogte 28 cm, gewicht 5,5 kg.
Dit kavel kan worden opgehaald in Hilversum of verzonden met PostNL.
Afmetingen
Gewicht: 6 kg
Lengte: 40 cm
Hoogte: 26 cm
Breedte: 18 cm
Het beeld zal zorgvuldig verpakt worden verzonden, verzekerd, via postNL met track and trace code.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hilversum, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hilversum, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-2-2018 à 12:06 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 19:26 |