Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 27 x 57 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 79 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurrijk werk van de Haagsche kunstenaar Piet Warffemius met lijst. Het werk is mooi van kleur en in goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Pandemie-tip: u kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 13-9-2022 um 12:07 |
Endzeit | 27-9-2022 um 22:30 |