Paul Daenen - Porträt einer Dame
Jacqueline Schäfer - Seltsame Vögel
Träger | Platte |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Olieverf op board door Piet Wiegman
Abstracte kleurrijke compositie
Gesigneerd linksmidden: ingekrast in de natte verf
Niet ingelijst, beeldmaat 50x70
Zustand | Gut | ||
Schilderij is oorspronkelijk kleiner ingekaderd dan geschilderd. Kadersporen zijn nog zichtbaar. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Oegstgeest, Niederlande | ||