Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Deze ets heeft een beeldmaat van 30.6 x 23.3 cm op een blad van 45.5 x 36.5 cm. Zeer goede conditie (uitzonderlijk gaaf exemplaar).
Potlood gesigneerd en nr. 61 (van de 100). Jaar 1895. Losbladig.
Dit werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2017 um 10:41 |
Endzeit | 11-3-2017 um 12:41 |