Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Klassieke ets op zink door Pieter Dupont
Voorstelling getiteld 'Booten'
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13,5x12,5, bladmaat 24x20
P.p.maat 34x24, originele sticker Van Wisselingh op passepartout
Onder toezicht van Willem Witsen gedrukt, oplage 50 exemplaren
L.o. in de druk gestempeld: 'Atelier P.Dupont'
Literatuur: catalogus Van Wisselingh no.325
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 2-12-2016 um 12:12 |
Endzeit | 12-12-2016 um 19:12 |