Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets op zink door Pieter Dupont
Voorstelling van Booten in den winter
Drie booten in ijs en sneeuw aan een walkant
Ontstaan in de winter van 1893-94 in Amsterdam
Losbladig, beeldmaat 15,2x20,1, bladmaat 24x28
Atelierstempel r.o. in de druk
Catalogus Van Wisselingh no.337, oplage 50 exemplaren
Onder toezicht van Willem Witsen gedrukt
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2017 um 19:03 |
Endzeit | 15-8-2017 um 15:03 |