Cees Bolding - Lemelerberg - Öl auf Leinwand
James Ensor - Die sieben Kardinalssöhne /Les sept Pêches capitaux,
Frans de Jong - Kontaktdaten – Vorlagendruck
Anton Heyboer - Der alte Vogel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1894-95, Atelier P. Dupont rechtsonder.
Beeldmaat 19 x 18,5 cm. Bladmaat 37 x 28 cm. Oplage 50 exemplaren.
Exemplaar nummer 6. Catalogus Van Wisselingh nummer 338. Losbladig.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Startzeit | 23-9-2015 um 20:05 |
Endzeit | 30-9-2015 um 20:05 |