Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gravure uit 1908, monogram rechtsonder in de plaat.
Beeldmaat 13,2 x 8,7 cm. Bladmaat 24 x 18,5 cm. Losbladig.
Catalogus Van Wisselingh nummer 349, exemplaar nummer 4. Oplage van 100.
Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.
Startzeit | 31-12-2015 um 16:37 |
Endzeit | 8-1-2016 um 19:37 |