Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets op Koper door Pieter Dupont.
Voorstelling van een dood paard.
Ets uit 1900 toen Dupont werkte in het abattoir in Parijs.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13,2x17,4, bladmaat 24x28
Catalogus Van Wisselingh no.350, oplage 100 exemplaren
Genummerd in potlood l.o. 'no 25' en atelierstempel r.o. in de plaat 'Atelier Dupont'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 1-12-2015 um 19:48 |
Endzeit | 11-12-2015 um 20:03 |