Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Pieter Dupont
Voorstelling van Schuiten in den winter
Ontstaan in de winter omstreeks 1894-95 in de omgeving van Amsterdam
Losbladig, beeldmaat 19,7x13,8, bladmaat 27,5x24
R.o. in de plaat gestempeld 'Atelier P.Dupont', l.o. genummerd in potlood 'no 16'
Literatuur: Van Wisselingh 343, oplage 50 exemplaren
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2017 um 23:50 |
Endzeit | 24-5-2017 um 14:50 |