Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Twee originele studietekeningen uit 1904 van Pieter Dupont. Schetsen met potlood van de Kathedraal in Amiens. Beeldmaat tekening 1: 19,5 cm x 21 cm, tekening 2: 16,5 cm x 21,5 cm. Losbladig in de oude map. Uniek en leuk om als collage samen in te lijsten.
Startzeit | 29-10-2016 um 18:08 |
Endzeit | 5-11-2016 um 22:08 |