Jurrien Marinus Beek - Dorf im Winter in den Alpen
Jan Montyn - „Der Abgebrochene“ – Triptychon aus Radierplatten – 1993
Henk Dekker - Riviergezicht bij Eck en Wiel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
DZIERZKOWSKA
ART DECO PORTRET VAN EEN POOLSE DAME
PASTEL OP PAPIER IN DE MAAT 55 X 58 CM
gesigneerd onder
GEKADERD IN EEN ZEER ZWARE EN FRAAIE LIJST IN DE MAAT 85 X 98 CM
GRAAG OPHALEN IN ZAANDAM VANWEGE AFMETEING EN OOK GEWICHT VAN DE LIJST
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Startzeit | 26-10-2015 um 21:49 |
Endzeit | 4-11-2015 um 21:49 |