Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
DZIERZKOWSKA
ART DECO PORTRET VAN EEN POOLSE DAME
PASTEL OP PAPIER IN DE MAAT 55 X 58 CM
gesigneerd onder
GEKADERD IN EEN ZEER ZWARE EN FRAAIE LIJST IN DE MAAT 85 X 98 CM
GRAAG OPHALEN IN ZAANDAM VANWEGE AFMETEING EN OOK GEWICHT VAN DE LIJST
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Heure de début | 26-10-2015 à 21:49 |
Heure de fin | 4-11-2015 à 21:49 |