Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste Ets van Rene Carcan. Nummer: 48/99. Titel: "La creations.." Het werk is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen lijst: h71 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b18 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Conditie: in goede staat.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 8-3-2018 um 15:47 |
Endzeit | 19-3-2018 um 19:52 |