Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie grote kleurenets met bijzondere reliefdruk van de Franse kunstenares Renée Lubarow: Les Larmes de la terre (De Tranen van de Aarde).
Oplage 8/99, uit 1976. Formaat papier 63x 73 cm, ets grootte 50 x 47 cm. Potlood gesigneerd r.o. en getiteld en genummerd.
Renée Lubarow: (1923 Seyssins - Grenoble/Frankrijk)
Na opleiding schilderkunst op de Académie des Beaux-Arts in Grenoble werkte de Franse kunstenares in de studio Goetz, was daarna leerlinge van Johnny Friedlaender. Vele exposities in binnen- en buitenland.
ZZETS
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Venlo, Niederlande |
Ort des Objekts | Venlo, Niederlande |
Startzeit | 3-10-2017 um 16:04 |
Endzeit | 13-10-2017 um 16:04 |