Els Devrieze - Gewässer: Eva Péron
Herman Brood - Die Brutbox (limitierte Auflage)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Trockennadel |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 3/20 |
Ophalen met oorspronkelijke passe partout, verzenden zonder in koker.
Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 26-9-2022 um 10:43 |
Endzeit | 10-10-2022 um 20:45 |