Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtdruk van Rita Lentz.. Nummer: 6/7. Jaar: 1995. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H35,5 x b86 cm. Afmetingen werk: H26,5 x b76cm. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2017 um 22:55 |
Endzeit | 15-9-2017 um 20:55 |