Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 28 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 42 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 33/40 |
Rob Houdijk (1950 – )
litho, gedateerd 1998
met passe-partout, achter glas en met lijst
afmeting inclusief lijst: 42 x 40 cm.
met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder
oplagenummer 33/40
in goede conditie, geen beschadigingen of restauraties
verzending met Track & Trace
dit item kunt ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar ophalen (eigen parkeergelegenheid).
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2019 um 13:35 |
Endzeit | 5-5-2019 um 19:27 |