Harm Kamerlingh Onnes - Maison de campagne
Len Landzaat - La nature morte de Curaçao
Dirk Filarski - Huile sur panneau, Bergerbos - Encadrée
Louis Apol - Vue hivernale avec moulin et voilier
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 30 x 28 cm (h x l) |
incl. cadre | 42 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 33/40 |
Rob Houdijk (1950 – )
litho, gedateerd 1998
met passe-partout, achter glas en met lijst
afmeting inclusief lijst: 42 x 40 cm.
met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder
oplagenummer 33/40
in goede conditie, geen beschadigingen of restauraties
verzending met Track & Trace
dit item kunt ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar ophalen (eigen parkeergelegenheid).
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2019 à 13:35 |
Heure de fin | 5-5-2019 à 19:27 |