Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Onbekende kunstenaar:
Zeer fraai geabstraheerd beeld van Hermes.
Techniek: Massief brons.
Hoogte ca. 30 cm
Gewicht ca. 5,1 kg.
Genummerd en gesigneerd (zie foto’s).
Code: ZZBEE
Ort des Objekts | Apeldoorn, Niederlande |
Startzeit | 8-6-2017 um 19:21 |
Endzeit | 19-6-2017 um 19:26 |