Michel van Overbeeke - 2 Bücher (einschließlich Monographie-Hardcover)
Peter Nieuwendijk - Die neue Welt von La Venta
Maurice Grothausen - DER EINDRUCK MEINER REISEN UM DIE WELT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Bij de tandarts
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1981
Afmetingen werk: 40/35 cm
Afmetingen geheel: 72/59 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Zeefdruk
Oplage: 69/100
Werk is in goede staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 15.-- binnen Nederland worden verzonden in een aangetekend pakket via PostNL.
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze
Startzeit | 20-10-2014 um 20:53 |
Endzeit | 2-11-2014 um 19:53 |