Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Bij de tandarts
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1981
Afmetingen werk: 40/35 cm
Afmetingen geheel: 72/59 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Zeefdruk
Oplage: 69/100
Werk is in goede staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 15.-- binnen Nederland worden verzonden in een aangetekend pakket via PostNL.
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze
Heure de début | 20-10-2014 à 20:53 |
Heure de fin | 2-11-2014 à 19:53 |