Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Zonder titel
Techniek: kleurets
Afmeting beeld:12,5 x 17,5 cm.
Afmeting lijst: 25 x 31 cm.
Oplage: 47 van 60
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk is professioneel ingelijst in een fraaie houten lijst en voorzien van een dubbel passepartout.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2017 um 11:18 |
Endzeit | 12-3-2017 um 20:18 |