Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Rudi van de Wint, gemaakt voor de Prent 190 serie, afmetingen: 58,5x76 (cm)2. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190 met potlood in het werk.
In goede staat, licht gekreukt aan de rand, buiten het drukwerk.
opsturen tegen betaling, afhalen kan ook.
Startzeit | 5-1-2016 um 16:40 |
Endzeit | 19-1-2016 um 16:40 |