Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Rudolf Berends (1897-1977). Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder, Afmetingen maroufle: 41 cm. x 32 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: Artindex/drenthe.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 12-4-2017 um 0:36 |
Endzeit | 20-4-2017 um 0:36 |