Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 2000 bis heute |
Träger | Panel |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20 x 20.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kenmerkend werk van Schilder Hermanus,
Poëtisch Realist, uit de rubriek 'zwervertjes'.
Deze
veelal kleine werkjes van de schilder zijn ontstaan vanuit zijn wens om een
rubriek op te dragen aan Dolf Zwerver die Hermanus, destijds nog steendrukker,
aan het schilderen bracht.
Het gehele oeuvre van Schilder Hermanus toont taferelen van het gewone leven
met een nostalgische sfeertekening. Er is veelal een sneuig-heid of kwinkslag
in de afgebeelde voorstelling verwerkt.
Het paneel is rondom afgewerkt met donkere
kleur, gevernist en voorzien van ophangmogelijkheid en als zodanig, zonder
lijst op te hangen.
Het werk wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
Zustand | Wie neu | ||
verkoop uit privécollectie erven schilder | |||
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||
Ort des Objekts | ALKMAAR, Niederlande |
Startzeit | 27-2-2021 um 9:06 |
Endzeit | 6-3-2021 um 21:56 |