Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Een olieverf van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme), voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
Dit werk komt uit begin 2015, de periode waarin de schilder zich orienteerde op stillevens.
titel: '3e stilleven', uit de rubriek 'stil strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 20x25 cm
gesigneerd met monogram
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
is voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt goed verpakt verzonden
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 16-1-2017 um 21:27 |
Endzeit | 23-1-2017 um 21:27 |