Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een olieverf van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme), voormalig steendrukker in Utrecht, woont en werkt nu in Alkmaar.
Dit werk komt uit begin 2015, de periode waarin de schilder zich orienteerde op stillevens.
titel: '3e stilleven', uit de rubriek 'stil strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 20x25 cm
gesigneerd met monogram
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
is voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Het pakket wordt goed verpakt verzonden
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Alkmaar, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-1-2017 à 21:27 |
Heure de fin | 23-1-2017 à 21:27 |